CO VŠECHNO FOTÍŠ?

Fotím svatby, páry, rodiny, děti – ty malé i ty větší. Fotím narozeninové oslavy a další životní události. Ty malé i ty větší. Fotím život. 

KDE VŠUDE FOTÍŠ?

Žiji v Praze, takže rodinná a párová focení realizuji z velké části tady. Za svatbami však cestuji po celé České republice.

Prosím mějte na paměti, že nefotím v ateliéru. Sejdeme se na Vašem či mém oblíbeném místě venku nebo se domluvíme na domácím focení.

Také pár mraků na obloze není pro naše focení překážkou. Naopak. Mraky, vítr či zcela zatažená obloha jsou často pro focení tou nejlepší atmosférou. Na venkovní focení se většinou domlouvám v podvečerních časech, kdy nám sluníčko hraje do karet nejvíce.

JAK SI TĚ ZAREZERVUJEME?

Stačí mi napsat e-mail nebo kontaktovat skrze kontaktní formulář. Nebojte se rozepsat a povědět mi o sobě a své představě co nejvíce. Zašlu Vám cenovou nabídku a pokud Vám bude vyhovovat, Váš termín již určitě nikomu nedám. V případě svatebních focení se svými páry uzavírám Smlouvu o dílo.

 Fotím hlavně pro radost. Chci, abyste si našli fotografa, který Vám bude vyhovovat a se kterým si sednete. Chci, aby Vám z mých fotografií tak nějak „poskočilo srdce“. Pokud budu mít pocit, že Vaše představa svatebních či jiných fotografií nezapadá do mé filosofie a stylu práce, ráda Vám doporučím některého ze svých šikovných foto kolegů. 

POTKÁME SE PŘED SVATBOU?

Určitě! Pokud nám to čas a vzdálenost dovolí, vždy se svými páry domlouvám na předsvatební schůzce. Chci Vás poznat a dozvědět se od Vás co nejvíc – jak bude probíhat Váš svatební den, jakou představu máte o skupinovém či párovém focení…  

Není problém schůzku spojit i s krátkým předsvatebním focením. Ty mám obzvlášť ráda.

 

JAK DLOUHO S NÁMI NA NAŠÍ SVATBĚ ZŮSTANEŠ?

Z 99% fotím celý svatební den – od ranních příprav po večerní zábavu. Zatím po mně nikdo nechtěl nafotit pouze obřad a jsem za to moc ráda. Na druhou stranu je celý svatební den velmi náročný, takže maximální doba, během které garantuji mou stoprocentní pozornost na Vás a Vaše hosty je 12 hodin za den.

JAK VELKÝ ČASOVÝ ÚSEK SI MÁME VYHRADIT NA NAŠE PÁROVÉ SVATEBNÍ FOCENÍ?

 Pokud si najdeme hodinku, bude to skvělé, pokud jen půlhodinku, také to zvládneme. Na delší dobu než hodinku však opravdu není potřeba se od Vašich svatebních hostů vzdalovat.

KOLIK OD TEBE DOSTANEME FOTEK?

Z focení celého svatebního dne garantuji minimálně 300 upravených fotek (většinou to však bývá více, okolo 500 – 700 fotek). Neupravené fotografie bohužel neposkytuji. 

Z rodinných focení to bývá okolo 50 upravených fotografií v elektronické podobě.

ZA JAK DLOUHO NAŠE FOTKY OBDRŽÍME?

Fotky z rodinných focení dodávám do 2 týdnů, ze svatebních do 4 týdnů. Pár dnů po svatbě posílám aspoň malou ochutnávku toho nejlepšího, abyste nečekali tak dlouho.

Svatební fotografie předávám v elektronické i tištěné podobě.

CO SI MÁME NA FOCENÍ OBLÉKNOUT?

Pravidlo číslo jedna – v tom, v čem se cítíte dobře. Pravidlo číslo dvě – žádná další konkrétní pravidla pro mě neexistují. Na fotkách mohou působit rušivým dojmem výrazná loga či názvy značek, ale jinak je to opravdu spíše o Vás, než o tom, jaký outfit jste zvolili.