Pocházím z Opavy, žiji v Praze a za svatebním focením cestuji křížem krážem republikou. Je mi dobře na Moravě i v naší stověžaté metropoli.

Pokud byste rádi obrázky ode mně, neváhejte mi napsat na e-mail info@evalangrova.cz nebo skrze kontaktní formulář níže.

Neváhejte napsat i v případě, pokud jste na mém webu nenašli odpověď na svou otázku (cena, časový rozsah focení, podmínky spolupráce, … )

Pokud máte uloženou mou starou e-mailovou adresu eva@labuchta.com, klidně na ni pište dál, žádná zpráva se neztratí 🙂

 

Já, Eva Langrová, se sídlem Denisovo náměstí 440/8, 746 01 Opava, IČ: 05490804, jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovoluji informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracovávám za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku z titulu plnění smluvní povinnosti po dobu realizace komunikace v reakci na Vaši poptávku, případně po dobu trvání promlčecí doby jakéhokoli nároku z naší a/nebo Vaší strany a po dobu archivační doby stanovené zákonem. Za účelem uplatnění svých práv mě můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@evalangrova.cz